Willa 3 pokoi 86 m² Pa Khlok, Tajlandia

Tajlandia, Pa Khlok
$187,420
$2,179/m²
;
In CRM: 1006690840
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Opis

Bilety na wycieczkę do Phuket jako prezent! *

Kto to pasuje:
Idealny dla inwestorów i rodzin poszukujących luksusowego zakwaterowania w tropikalnym raju, oferując wysokie standardy życia i spokój.

O lokalizacji:
Tyssen Yamu znajduje się w malowniczej okolicy Yamu na wschód od Phuket. Otoczony zielenią i oszałamiającymi krajobrazami oferuje spokój natury, będąc jednocześnie blisko nowoczesnych udogodnień.

O projekcie:
Elitarne wille Tyssen Yamu to luksusowy i nowoczesny kompleks z trzema typami willi: dwu- i trzypokojowe wille od 67.58 do 135.7 m kw., z działkami od 73 do 200 m kw. Projekt oferuje zarówno darmowe jak i leasehold opcje własności, dzięki czemu jest dostępny dla cudzoziemców.

Infrastruktura i wyposażenie:
Ultra-nowoczesne centrum fitness, ogród, basen z wspaniałymi widokami, bezpieczny parking, system bezpieczeństwa z CCTV, transfer.

Apel inwestycyjny:
Dzięki konkurencyjnym cenom (z 5,68M do 10M) i średnim kosztom 78,000 na m2, projekt ten stanowi wyjątkową okazję dla rentownych inwestycji na rosnącym rynku nieruchomości firmy Phuket.