Willa 3 pokoi 337 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$1,41M
$4,169/m²
;
In CRM: 1006550549
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Soi Choeng Thale 14

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    337 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo to jest.
Idealny wybór dla wymagających osób, które szukają połączenia luksusu, nowoczesnego komfortu i cennej inwestycji w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Phuket.

O lokalizacji:
Położony zaledwie 200 metrów od plaży Bang Tao hotel Dareeya Villas zapewnia dogodny dostęp do kluczowych miejsc Phuket, w tym restauracji, kawiarni, klubów plażowych i centrów handlowych. Obszar ten słynie z białych piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody, co czyni go idealnym miejscem do życia i rekreacji.

O projekcie:
Projekt obejmuje tylko osiem willi z 3 sypialniami i basenami, każda o powierzchni 337,3 mkw. Wille łączą w sobie elementy klasycznej i nowoczesnej architektury tajskiej. Przestronne otwarte obszary mieszkalne i zintegrowane przestrzenie maksymalizują naturalne światło i otaczającą przyrodę.