Willa 3 pokoi 465 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$1,23M
$2,654/m²
;
In CRM: 1006310453
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    465 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Komu pasuje:
Isola 2 – Phuket jest idealny dla miłośników luksusowego stylu życia, którzy doceniają połączenie elegancji i naturalnej harmonii. Projekt ma na celu wyróżnienie osób poszukujących zarówno mieszkania osobistego, jak i atrakcyjnej inwestycji.

O lokalizacji:
Położony w prestiżowej dzielnicy Layan-Bangtao, projekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie Layan Beach i Bangtao Beach. W okolicy znajdują się takie atrakcje jak Park Narodowy Sirinat i historyczny pomnik zwycięstwa Thalang. Z lotniska Phuket można dojechać w zaledwie 25 minut, co zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną.

O projekcie:
Isola 2 – Phuket to ekskluzywny kompleks willi o powierzchni 465 mkw. na działkach od 398 do 589 mkw. Wille łączą wysokie standardy komfortu i wyrafinowanego designu, oferując mieszkańcom wyjątkowe połączenie przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Budowa zakończy się w trzecim kwartale 2025 roku.