Willa 4 pokoi 230 m² Ko Samui, Tajlandia

Tajlandia, Ko Samui
$556,532
$2,420/m²
;
In CRM: 1518317
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 m²

Opis

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna! Rentowność od 7%! Idealny zarówno dla stałego pobytu i wynajmu!

Plan awaryjny!

Turnkey wykończenie, willa jest w pełni umeblowane!

Wygodne położenie kompleksu LEGENDA na wyspie Koh Samui w zielonej okolicy z dużą ilością drzew i palm wokół.

Zalety: stylowe wnętrze z elementami drewnianego wystroju idealnie pasuje do krajobrazu i przyrody wokół willi. Panoramiczne okna i tropikalny prysznic całkowicie zanurzają w atmosferze komfortu i komfortu. Istnieje również otwarty taras z pięknym widokiem.

Lokalizacja:

- obok obszaru Chaweng (centrum wyspy, gdzie jest wiele sklepów i centrów rozrywki);

- w odległości spaceru od plaży;

- Lotnisko, 16 km.

Okres budowy: 12 miesięcy.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany