Mieszkanie 3 pokoi 268 m² Los Alcazares, Hiszpania

Los Alcazares, Hiszpania
$382,290
$1,426/m²
;
In CRM: 211484
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $1,426/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    268 m²

Opis

Apartamenty turystyczne znajdują się w doskonałej lokalizacji w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do wszystkich rodzajów usług, co czyni go idealnym dla relaksu. Istnieje kilka pól golfowych w pobliżu, co daje dodatkową atrakcyjność życia. Nowoczesny design apartamenty są w pełni wyposażone i mają licencję na wynajem turystyczny. Kompleks składa się z 8 apartamentów, z których każdy obejmuje 3 sypialnie i 2 łazienki, a także przestronne obszary ogrodowe, tarasy lub solarium. Ponadto budynek posiada przestrzeń komercyjną na parterze i imponujący basen na dachu. Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone: urządzenia gospodarstwa domowego są zainstalowane, pościel, zasłony i naczynia kuchenne są zapewnione. System klimatyzacji jest w pełni zamontowany z okablowaniem przez kanały, ogrzewanie podłogowe jest zainstalowane w łazienkach. Zewnętrzne konstrukcje okien wykonane są z PVC, co zapewnia wysoką efektywność energetyczną. Dla każdego mieszkania, możliwość pełnego wirtualnego oglądania jest dostępna, gdzie można szczegółowo zbadać wszystkie materiały i cechy, faktycznie "na żywo" zwiedzanie obiektu. Ceny zaczynają się od 324,900 EUR plus VAT. Życie miejskie oferuje szeroki wachlarz działań kulturalnych i rozrywkowych, uzupełnionych pięknymi plażami i rozwiniętą infrastrukturą. Miejscowa plaża miejska z nocnym oświetleniem rozciąga się wzdłuż wybrzeża Mar Menor. To miejsce jest znane z faktu, że jest to centrum wysokich osiągnięć sportowych, oferując specjalistyczne programy edukacyjne w sporcie, takie jak żeglarstwo, windsurfing i kajakarstwo. Plaża, w kształcie malowniczej promenady, posiada kilka chiringuitos działających przez cały rok, jak również obszary sportowe. Wszystko to sprawia, że otoczenie jest idealnym środowiskiem zarówno dla rekreacji i aktywnego stylu życia.