Willa 5 pokojów 489 m² Teulada, Hiszpania

Teulada, Moraira, Hiszpania
$1,73M
$3,538/m²
;
In CRM: 5802
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Camino del Paellero, 50

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    489 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 867 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Komfortowa i nowoczesna willa z prywatnym basenem, 5 sypialniami, usytuowana na całkowicie płaskiej działce, zaledwie 400 metrów od morza i plaży. Sklepy i restauracje znajdują się w odległości spaceru i można do nich dotrzeć pieszo. W pobliżu znajduje się także centrum Moraira, co czyni to miasto wyjątkowym miejscem. Willa znajduje się na dużej działce 1867m2, całkowicie na parterze, o powierzchni 489m2, otoczony trawnikami i sosnami. To jest relaksujący dom w środku sosnowego lasu i wśród winnic, teren nie jest urbanly rozwiniętych i jest zielona oaza przez morze. Basen posiada kanał pływacki, bardzo odpowiedni dla dzieci, ponieważ wejście ma niewielkie nachylenie bezdechu 11x2,5x5m o maksymalnej głębokości 190 cm; mały basen o wysokości 1.80x3,5m posiada przycinacz odrzutowy i może być podgrzewany panelami słonecznymi