Willa 2 pokoi 193 m² Luz, Portugalia

Luz, Portugalia, Lagos
$982,502
$5,091/m²
;
In CRM: 2198842
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Rua Jose Pedro das Lages, 9

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    193 m²

Opis

Willa z 2 sypialniami, prywatnym basenem i ogrodem w Praia da Luz, Algarve

Willa posiada prywatny ogród, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu, a także prywatny basen i miejsce parkingowe. Dach willi oferuje wspaniałe widoki, co pozwala cieszyć się zachodem słońca nad Algarve.
Willa znajduje się w prestiżowej dzielnicy Praia da Luz w Lagos, w samym sercu Algarve.
Dzięki naprawdę doskonałej lokalizacji, zaledwie 800 metrów od złotych piasków i krystalicznie czystych wód Oceanu Atlantyckiego, projekt ten oferuje doskonałą równowagę między spokojem, komfortem i wyrafinowaniem.
Istnieje tylko 10 willi z dwoma sypialniami, każdy starannie zaprojektowany, aby zapewnić komfortowy pobyt. Domy wyróżniają się nowoczesną architekturą i wysokiej jakości wykończeniami. Duże panoramiczne okna pozwalają naturalnemu światłu Algarve zalewać wnętrza, tworząc jasne, przytulne przestrzenie w pełnej harmonii z otaczającą naturą.