Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$363,349
$6,158/m²
;
In CRM: 2758
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $6,158/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

LOKACJA

Apartament ten znajduje się w Bečići, popularnej nadmorskiej okolicy w pobliżu Budva, zaledwie 2 km od centrum miasta. Plaża i wybrzeże Adriatyku są oddalone o 500 metrów, oferując szybki dostęp do morza. Lotnisko Tivat znajduje się 21 km od obiektu, a lotnisko Podgorica 60 km od obiektu. Restauracje, kawiarnie, bary i supermarkety znajdują się w odległości spaceru.

O PROJEKCIE

Nowoczesny budynek mieszkalny ma 7 pięter, a apartament znajduje się na 6 piętrze, zapewniając prywatność i otwarte widoki. W cenę wliczone jest miejsce w garażu. Budynek ma łatwy dostęp drogą asfaltową podłączoną do głównej sieci drogowej. Zakończenie planowane jest na okres od połowy 2026 roku, co czyni go silną szansą inwestycyjną w coraz większej lokalizacji.

OPIS APARTAMENTU

W apartamencie znajduje się korytarz wejściowy, otwarty salon z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, łazienka i taras. Oferuje widoki na morze i góry, tworząc miłą atmosferę. Obiekt zostanie dostarczony w pełni wykończony podłogą, płytami, wyposażoną łazienką i klimatyzacją.

Dlaczego wybrałeś to mieszkanie?

Ta nieruchomość nadaje się do całorocznego życia lub jako dom letniskowy. Jego lokalizacja w pobliżu plaży i udogodnienia sprawia, że atrakcyjne dla krótkoterminowych i długoterminowych czynszów, oferując silny potencjał wynajmu i wartość inwestycji.