Mieszkanie 1 pokój 39 m² Rafailovici, Czarnogóra

Rafailovici, Czarnogóra
$169,177
VAT
$4,338/m²
;
In CRM: 65296
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $4,338/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    39 m²

Opis

Położony w samym sercu Rafailovići na Riwierze Budva, ten dobrze zaplanowany apartament z jedną sypialnią oferuje łatwe nad morzem życia zaledwie 100 metrów od promenady i plaży. Na trzecim piętrze (poziom strychu) znajduje się praktyczny korytarz, wygodna sypialnia, jasny salon z kuchnią, pełna łazienka i prywatny taras. Położony na Vitodolska (Turistička) bb, mieszkanie znajduje się kawiarnie, restauracje i codzienne udogodnienia w odległości krótkiego spaceru - idealne na dom letniskowy, rocznicowe mieszkanie lub wynajem inwestycji. Na miejscu parking garażowy (14 m ²) jest dostępny za 30 000 euro, co zapewnia cenną wygodę w sezonie. Key Highlights 38.46 m ² apartament z jedną sypialnią Wyposażenie: korytarz, sypialnia, pokój dzienny z kuchnią, łazienka, taras Piętro: 3 piętro (poziom poddasza), Adres: Vitadolska (Turistička) bb, Rafailovići Odległość do morza: 100 m Opcjonalny parking: 14 m ² powierzchni garażowej w budynku na €30,000 Call to ActionFor szczegóły cenowe i przeglądania, kontakt Violet Investment.