Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Kavac, Czarnogóra

Kavac, Czarnogóra
$406,918
$3,633/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $3,633/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Zapraszamy do tego uroczego mieszkania z dwoma sypialniami w tętniącej życiem społeczności oferującej szereg udogodnień. O łącznej powierzchni 112m2, w tym 92m2 powierzchni wnętrza i wspaniały taras 20m2, ta nieruchomość stanowi kuszącą okazję dla osób poszukujących komfortu i wygody.

Wejdź w atmosferę tego apartamentu, z dwoma łazienkami, przestronny salon i nowoczesną kuchnią. Chociaż apartament znajduje się na pierwszym piętrze i nie jest w pełni wykończony, oferuje ogromny potencjał dostosowania i personalizacji, aby dopasować smak i preferencje.

W ramach kompleksu, mieszkańcy cieszą się dostępem do imponującej gamy udogodnień, w tym basen nieskończoności o wymiarach 16x6m, piękny ogród krajobrazowy, miejsce do grillowania idealne na spotkania na świeżym powietrzu, prysznic na świeżym powietrzu dla odświeżających momentów, a miejsce parkingowe dla dodatkowej wygody.

Nie przegap szansy, aby to mieszkanie własne i doświadczyć najlepszych społeczności życia. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zaplanować przeglądanie i zbadać możliwości oczekujących na Ciebie.