Mieszkanie 2 pokoi 32 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$194,419
$6,076/m²
;
In CRM: 11475
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.04.2026

• Adres
    Narodnog fronta, 137 a Guest House Zvezda Meljine

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,076/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

A11- 101. Nowy projekt zlokalizowany w Meljine, Herceg Novi

Nowy projekt w Meljine na sprzedaż, lokalizacja 50 metrów od morza i promenady, świetna okazja do wymarzonego mieszkania na wybrzeżu Czarnogóry.

Budynek będzie miał łącznie 4 piętra.

Dostępne apartamenty mają powierzchnię 32m2 - 165,000e (jedna sypialnia).

Ostateczną datą zakończenia projektu jest czerwiec 2026. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o projekcie lub odwiedzić.