Mieszkanie 1 pokój 55 m² Kotor, Czarnogóra

Kotor, Czarnogóra
$209,475
$3,809/m²
;
In CRM: 63454
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.01.2026

Cena za m²
    $3,809/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Nowy, luksusowy hotel butikowy z apartamentami zaledwie 90 metrów od morza w Prcanj od niezawodnego dewelopera. Na etapie budowy - bardzo dochodowy, nie przegap tej okazji! Teraz jest jeszcze kilka wspaniałych apartamentów z 1 sypialnią, obszar Hamilton 45, 52, 55 m2 dostępne do wyboru. Niektóre apartamenty mają dziedziniec 80 m2! ADVANTAGES: - wyłączna lokalizacja w Zatoce Kotor w pobliżu morza. - Małe, przytulne plaże tylko 90 metrów stąd. - Widok na morze ze wszystkich apartamentów. - Apartamenty na parterze z ogrodem. - Kompleks składa się tylko z 36 apartamentów - studio, apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami. DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ŻYCIA I ZWOLNIENIA Open-plan salon i jadalnia z parkietem podłogi. Duże okna zapewniają naturalne światło do pomieszczeń. Rozsądna konstrukcja wnętrza zapewnia maksymalną funkcjonalność i estetyczny apel. Sufity podwieszane tworzą nowoczesną i przestronną atmosferę. Designerskie lampy staną się centralnym elementem każdego pokoju. Sypialnie z parkietami tworzą ciepłą i przytulną atmosferę. Ręcznie dobrane materiały tworzą zaniżony luksus i elegancję.

Lokalizacja na mapie

Kotor, Czarnogóra
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse

Kalkulator hipoteczny