Hotel 693 m², Czarnogóra

$1,29M
$1,860/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Lokalizacja

  • Adres
    2

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,860/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    693 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

🔥 DLA SPRZEDAŻY - Nowy kompleks mieszkalny w lesie sosnowym, zaledwie 200 m od morza!

📍 Lokalizacja: Bar, Green Obszar pasa (Zeleni Pojas)
🌲 Kompleks położony jest na 800 m ² działki otoczony sosnami, w cichej okolicy zaledwie 3 minuty spacerem do plaży.

🏘 O kompleksie:
• 5-piętrowy budynek - 693 m ²
• Budynek 2- piętrowy - 118 m ²
• Dodatkowe udogodnienia do letniej kuchni / pralni i domu ochrony

💎 Korzyści:
• Doskonała lokalizacja - zaledwie 200 m od plaży
• Unikalne ustawienie w naturalnym lesie sosnowym
• Blisko kawiarni, restauracji, sklepów i piekarni
• Zbudowany z wysokiej jakości materiałów
• Sprzedawane w pełni umeblowane i wyposażone - gotowy do działania biznes
• 100% obsadzenia podczas sezonu turystycznego

💰 Idealna okazja inwestycyjna lub gotowy biznes!
Cena: 1,100.000 EUR 🇪🇺

📞 Więcej informacji:
☎️ (WhatsApp)
📨 @ Julijamaa (Telegram) - Julia

Lokalizacja na mapie

Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek