Mieszkanie 2 pokoi 155 m² Cemagi, Indonezja

Cemagi, Indonezja
$175,000
$1,129/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,129/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    155 m²

Opis

Jest to mądra gra na wyłaniającym się korytarzu. Nowoczesny dom tropikalny zamknięty w cenach off- plan, Q2 2026 zakończenie, siedzi cicho między Pererenan i Canggu osi wzrostu. Dostajesz 155 metrów kwadratowych mezzanine-stylu życia, podłogi-to-sufit szkła, ręcznie wykonane teak i rattan szczegółowo, i dach, który wygląda pola ryżu i dżungli. Dwie sypialnie, dwie łazienki, prywatny basen i różowe błogosławieństwo strefy: nieograniczony Airbnb i krótkoterminowe prawa do wynajmu od pierwszego dnia. Czterdzieści siedem lat dzierżawy jest wyjątkowy dla okresu posiadania i opcjonalności wyjścia. Tylko trzy jednostki dostępne w rozwoju pięciu jednostek, co oznacza niedobór. Na 175k przed ukończeniem, łapiesz uznanie między zakupem a przekazaniem. Jakość budowy odzwierciedla tropikalne nowoczesne standardy; woda, energia i chłodzenie są sortowane. To nie jest przedstawienie na plaży. To zabezpieczenie inteligentnego inwestora na korytarzu sąsiedzkim, który po cichu staje się adresem premium.