Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Belalang, Indonezja

Kediri, Belalang, Indonezja
$159,000
$2,484/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,484/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023

Opis

Ten 2023-zbudowany śródziemnomorskiej willi siedzi na cichym pasie mieszkalnym z prawdziwymi widokami dżungli i prywatnym basenem, który zaprasza do odprężenia każdego dnia. Ślad 64 m2 jest starannie zaprojektowany: dwie sypialnie, dwie łazienki, w pełni wyposażone w europejski sprzęt kuchenny, system filtracji wody i oddzielną klimatyzację. Dziesięć minut do plaży Pererenan, a jednak zagnieżdżony w kieszeni, gdzie jesteś z dala od hałasu. W tym punkcie cenowym o łącznej 56-letniej strukturze leasingu porównywalny stan inwentarza w tym obszarze jest niewielki. Zbudowany zgodnie z nowoczesnymi standardami z pozwoleniami w ruchu, jest on umieszczony dla właścicieli poszukujących wynajętych do góry nogami lub solidną bazę osobistą w sąsiedztwie, który po cichu wzmacnia jego odwołanie.