Dom wolnostojący 4 pokoi 380 m² Trilofo, Grecja

Trilofo, Grecja, Veria Municipality
$1,24M
$3,262/m²
;
In CRM: 48276
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    380 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    380 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    5 000 m²

Opis

Na sprzedaż 3 piętrowy dom o powierzchni 380 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Półpiwnica składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego prysznica WC, jednego magazynu. Parter składa się z salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC, jednego magazynu, jednego biura. Pierwsze piętro składa się z sypialni 3, jednej łazienki, jednego prysznica WC. Wspaniały widok na miasto, morze, góra otwiera się z okien. Istnieją panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja i ogrzewanie. Budynek ma windę. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród. Obiekt oferuje basen do prywatnego użytku. Dystrykt: Plagiari