Dom wolnostojący 300 m² Region Macedonia Środkowa, Grecja

Grecja
$826,496
$2,755/m²
;
In CRM: 3228
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    280 m²

Opis

Oferujemy trzypiętrowy dom w ekskluzywnej dzielnicy Salonik. Na dole znajduje się sypialnia, salon, kuchnia, łazienka i szatnia, a także pokój gościnny, który można wyposażyć w saunę. Drugie piętro składa się z ogromnego salonu i łazienki. Na trzecim piętrze znajdują się trzy sypialnie, łazienka z wanną i spiżarnia. Domek wyposażony jest w kominek, meble kuchenne, wbudowane szafy i ogrzewanie lokalne. Niektóre meble pochodzą od właściciela. Dom to przylegająca działka o powierzchni 280 metrów kwadratowych i zadaszone miejsce parkingowe na jeden samochód. Obszar ten ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, szkoły, przedszkole, banki, pocztę, aptekę i sklepy. Leży na wzgórzu i z niemal każdego punktu zapewnia wspaniałe widoki na zatokę i górę termalną Olympus.