Dom wolnostojący 5 pokojów 300 m² Kalyvia Thorikou, Grecja

Kalyvia Thorikou, Grecja, Municipality of Saronikos, Kalyvia Thorikou Municipal Unit
$395,537
$1,318/m²
;
In CRM: 8117
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    300 m²

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowy dom o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Attyce. Parter składa się z 2 sypialni, 2 łazienek. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki, jednego WC. Wspaniały widok na morze, góra otwiera się z okien.