Willa 6 pokojów 400 m² Kassandreia, Grecja

Kassandreia, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$2,39M
$5,966/m²
;
In CRM: 4286372
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.02.2024

Bedrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Willa składa się z trzech poziomów, z których pierwszy to duży salon połączony z kuchnią. Na wyższych piętrach znajduje się sześć sypialni. Ponadto w domu znajduje się sauna, jacuzzi i kryty basen z dekoracyjnymi fontannami, a także podziemny garaż (na samochody i na łódź). Do willi przylega ogromna prywatna działka o powierzchni 3000 mkw. Na podwórku znajduje się duży park, ozdobiony zielenią i kamieniem. Frontowy dziedziniec jest wyłożony kamieniem i zagospodarowany; w odległości pięciu metrów od morza znajduje się osobisty bilard z barem i meblami kuchennymi. Podłogi wykonane są z marmuru; z okien z widokiem na morze. Rezydencja zbudowana jest z chińskiego kamienia, wytrzymuje wszystkie zachcianki morskiego klimatu, dach wyłożony jest kamieniem lawy o tych samych właściwościach. Podłogi - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu - wykonane są z marmuru i granitu. Wszystkie okna wykonane są ze szkła kuloodpornego. Z wnętrza okien i drzwi automatycznie przesuwają się metalowe okiennice. Wszystkie materiały metalowe w domu wykonane są ze stali nierdzewnej. Nad morzem z domu można dostać się zarówno drogą lądową, jak i podziemnym tunelem, który jest oświetlony naturalnym światłem, przenikając przez dekoracyjne baseny.