Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Limenas Markopoulou, Grecja

Limenas Markopoulou, Grecja, Municipality of Markopoulo Mesogaias
$301,081
$3,860/m²
;
In CRM: 65017
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $3,860/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    78 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie budowlane o powierzchni 78 m kw w Attica. Apartament znajduje się na parterze. Składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się wspaniały widok na górę. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacja, ogrzewanie. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Więc... Luksusowe mieszkanie 78 m2 z morzem i górą Widok - Porto Rafti Opis: Luksusowe mieszkanie w budowie na sprzedaż w Agia Marina, Porto Rafti. Parter (78 m2) obejmuje dwie sypialnie, salon, kuchnię i łazienkę. Możliwość drobnych zmian dekoracji na życzenie. Cechy własności: Powierzchnia całkowita: 78 m2 (parter) Wykres: 336 m2 Rok budowy: 2025 Klasa energetyczna: A + Widok: Morze i Góra Własność rogówki 2 wejścia Ogród i grill Parking otwarty Drzwi bezpieczeństwa Słoneczny podgrzewacz wody Klimatyzacja Niezależne ogrzewanie z pompą ciepła (elektryczne) Aluminiowe ramy z ekranami Podłogi: parkiet i kafelki Odległość: Od morza: 1,100 m Z międzynarodowego lotniska w Atenach: 21 km Zakończenie w ciągu 6 miesięcy Cena: 255,000 EUR