Szeregowiec 184 m² Nea Michaniona, Grecja

Nea Michaniona, Grecja, Thermaikos Municipality
$265,659
$1,444/m²
;
In CRM: 64602
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    184 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    184 m²

Opis

Na sprzedaż: piękny trzypoziomowy maisonette o łącznej powierzchni 184 m2, zbudowany w 2005 roku i całkowicie odnowiony w 2025 roku. Posiada cztery sypialnie, przestronny salon z dwoma kominkami, oddzielną kuchnię, dwie łazienki, jedną WC i dwa pomieszczenia do przechowywania. Na zewnątrz obiektu znajduje się prywatny ogród o powierzchni 100 m2 oraz otwarta przestrzeń parkingowa o powierzchni 35 m2 na dziedzińcu. Jest on wyposażony w indywidualny system ogrzewania oleju i markizy na wszystkich balkonach. Położony w cichej dzielnicy mieszkalnej Nea Kerasia, tuż obok szkoły podstawowej i przedszkola, zaledwie 1 km od Nea Michaniona i 3 km od plaży Agia Triada. Istnieje również możliwość podziału nieruchomości na dwie niezależne rezydencje, ponieważ parter jest w pełni autonomiczny z własnymi drzwiami bezpieczeństwa i prywatnym dostępem, natomiast drzwi wewnętrzne na schodach oddzielają go od wyższych poziomów.

Lokalizacja na mapie

Nea Michaniona, Grecja, Thermaikos Municipality
Edukacja
Opieka zdrowotna