Szeregowiec 4 pokoi 370 m² Municipality of Marathonas, Grecja

Grecja, Municipality of Marathonas
$386,908
$1,046/m²
;
In CRM: 164956
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    370 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 000 m²

Opis

Na sprzedaż powierzchnia kamienicy 370 m kw. Attica. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Parter składa się z 3 sypialni, jednej kuchni, 2 łazienki, jednej spiżarni.
Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną kuchnią, jedną łazienką.
Drugie piętro składa się z jednej sypialni, jednej łazienki.

Obiekt ma kominek. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje garaż.

Townhouse znajduje się w obszarze Barnabas.
Cena zawiera 1 bardziej podobne kamienica.