Willa 4 pokoi 250 m² Kavala Municipality, Grecja

Grecja, Kavala Municipality, Kawala
$582,630
$2,331/m²
;
In CRM: 164871
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    424 m²

Opis

Na sprzeda? trzypi? trowy domek 250 m kw. Kavala. Pierwsze piętro składa się z jednej łazienki, jednej spiżarni. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, miasto. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, garaż.