Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Keratea, Grecja

Keratea, Grecja, Municipality of Lavreotiki, Municipal Unit of Keratea
$244,727
$2,719/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Cena za m²
    $2,719/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Na sprzedaż -- Apartament mieszkalny -- Attyka Wschodnia: Keratea 90 Sq.m., 2 Sypialnie, 1 Łazienka, 1 Kuchnia, 1rst Piętro, 1 Parking, Rok Budowlany: 2007 Winda, Drzwi bezpieczeństwa, Alarm bezpieczeństwa, CCTV, Magazyn, Kominek, Podwójne szyby, Screens okna, Balkon Cover, Balkony, Airy, Jasne, Urządzenie klimatyzacyjne, Słoneczny system wodny, Cena: 210.000 €ΕΡΑΣΜΟτ Κτηματομεσιτική, 2106922300, 6973399210

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć