Działki 290 m² Eleftheroupoli, Grecja

Eleftheroupoli, Grecja, Paggaio Municipality
$92,535
$319/m²
;
Data aktualizacji: 26.02.2025

Opis

ID: # ΒΓ178 - Prefektura Kavala, Eleftheroupoli: NA SPRZEDAŻ płaska działka 290sm o długości fasady 10m z budynkiem o współczynniku 1 i może budować do 290sm. Znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, a jej strefa mieszkalna z widokiem na miasto. Znajduje się zaledwie 15 m od morza, 45 m od najbliższego lotniska, 19 m od najbliższego miasta. Cena wywoławcza wynosi 88 000 €.

Lokalizacja na mapie

Eleftheroupoli, Grecja, Paggaio Municipality
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Transport
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek