Nieruchomości komercyjne 1 418 m² Momlingen, Niemcy

Momlingen, Niemcy
$1,09M
$772/m²
;
In CRM: 218140
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.10.2025

• Adres
    Bahnhofstrasse, 37 Lower

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $772/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 418 m²

Opis

Autoservis- Stacja technicznej konserwacji samochodów.

ATU to firma, która oferuje autoserwisy i sklepy części samochodowych w Niemczech. Pełna nazwa - A.T.U Auto- Teile- Unger Nandels GmbN & Co. KG Lokator kotwicy. W roku 2024 ATU posiada ponad 550 oddziałów w Niemczech i 25 w Austrii.

Proponowany obiekt znajduje się w doskonałej okolicy na głównej drodze i jest wynajęty do lidera rynku - ATU.
Umowa najmu wygasa 30 czerwca 2040 roku.

Inną zaletą jest podział dodatkowych kosztów: najemca, między innymi, płaci podatek od nieruchomości i ubezpieczenie.

Przy zróżnicowanych czynszach masz możliwość podwyższenia czynszu o 1,25% rocznie przez następne 10 lat, począwszy od 1 października. Następnie najemca może wybrać, czy wzrost czynszu będzie kontynuowany zgodnie z zróżnicowanym czynszem lub indeksowanym czynszem.

Roczny czynsz wynosi 52,930.08 euro.

Nieruchomość komercyjna znajduje się w samym sercu założonej dzielnicy biznesowej Gifhorn, miasta liczącego około 42,000 osób w Dolnej Saksonii. Obszar ten ma doskonałą infrastrukturę i korzystne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Inne przedsiębiorstwa handlowe znajdują się w bliskiej odległości, co daje atrakcyjny efekt synergiczny. Ponadto wygodna dostępność transportowa obiektu stwarza idealne warunki do skutecznej pracy.
Gifhorn oferuje doskonałe międzyregionalne połączenia transportowe. Do autostrady A2 (Oberhausen- Berlin) można dotrzeć w ciągu zaledwie kilku minut, zapewniając szybki dostęp do głównych ośrodków gospodarczych, takich jak Hanover, Braunschweig i Wolfsburg. Ponadto federalna autostrada B4 zapewnia bezpośredni dostęp do regionalnych centrów biznesowych.