Mieszkanie 3 pokoi 77 m² Kemijarvi, Finlandia

Kemijarvi, Finlandia, Eastern Lapland
$76,476
$993/m²
;
In CRM: 664540
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.07.2025

• Adres
    Sepankatu, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $993/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Doświadcz luksusu codziennego życia w tym uroczym mieszkaniu z dwoma sypialniami. Mieszkanie zostało gruntownie odnowione w ostatnich latach. Podłogowe diody LED, wspaniały elektryczny kominek, podwójne jacuzzi w łazience i przeszklony balkon zapewniają przytulność jeszcze bardziej wymagających smaków. Firma jest dobrze pod opieką, wspaniały dział sauny odnowiony w 2022 roku jest do Państwa dyspozycji za niewielką opłatą. Jest to świetna okazja zarówno dla inwestycji, jak i dla własnego użytku. Więcej informacji Henri Tuomi 0504200787