Mieszkanie 346 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,93M
$8,476/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $8,476/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    346 m²

Opis

Opis przedmiotu: Po zakupie nieruchomości od nas, otrzymasz pełne usługi pod klucz! Nie musisz szukać menadżera, firmy meblowej, naprawiaczy czy czyścicieli. Zapewnimy Ci wszystko po normalnych cenach w okolicy. Lubisz gwarantowany zwrot 5% na życie? Chcesz spędzić wolny czas w zimie nad morzem? Czy chcesz kupić ten piękny nowy budynek bezpośrednio od dewelopera bez prowizji za mediację? Projekt znajduje się w pobliżu pola golfowego i największego kasyna w basenie Morza Śródziemnego, City of Dreams Mediterranean, który znajduje się w Limassol. imassol jest znany jako miasto dla wszystkich. Jest drugim co do wielkości i najszybciej rozwijającym się miastem na Cyprze. Łączy szybkie tempo życia miasta z komfortem pierwszorzędnego śródziemnomorskiego kurortu. Miasto oferuje różnorodne możliwości, takie jak dynamiczne środowisko metropolitalne dla biznesu, niekończące się piaszczyste plaże, fascynujące zabytki historyczne, najlepsze restauracje z kuchni z całego świata dla najbardziej wymagających smakoszy i atrakcyjnych obszarów handlowych. Wszystko to i wiele więcej można doświadczyć tutaj, w Limassol! Luksusowy kompleks mieszkalny w centrum Limassol, w uprzywilejowanej i spokojnej okolicy obszaru turystycznego, około pół kilometra od nabrzeża. Budynki są rozmieszczone wokół ogrodu i osiągają wysokość do 4 pięter. Główne korzyści: Architektura zabytkowa jednego z czołowych londyńskich architektów. 500 metrów od piaszczystej plaży i miejskich udogodnień w obszarze turystycznym Limassol. Infrastruktura wewnętrzna: odkryty basen, kryty basen, siłownia, sauna, salon, klub dla dzieci, zadaszony parking, duże ogrody krajobrazowe. Penthouses z prywatnymi basenami. Wysokie sufity (3.15 m). Wysoki standard wykończenia: podłogi parkietowe, wysokie drzwi (2,4 m), drzwi wejściowe bezpieczeństwa, termoaluminiowe ramy okienne, najwyższej jakości obudowy mebli i wyrobów sanitarnych. Ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja VRV. Dziś Cypr, ze swoją europejską kulturą i cywilizacją sięgającą czasów starożytnych, oferuje znacznie więcej niż tylko roczną słoneczną pogodę, kuszące plaże, winnice, zabytki i rodzinną kulturę otwartych i komunistycznych mieszkańców. Połączenie łagodnego klimatu, powszechnego używania języków angielskich i innych języków świata, niskiej przestępczości, niskich kosztów życia i korzyści podatkowych sprawiają, że wyspa jest najbardziej atrakcyjnym miejscem do życia i prowadzenia działalności gospodarczej.