Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Limassol, Cypr

$357,220
$4,356/m²
;
In CRM: 27628
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,356/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

Na sprzedaż jest uroczy apartament 2-sypialnia, 2-łazienka znajduje się w pożądanej dzielnicy Agios Ioannis. Z wewnętrzną przestrzenią 82 metrów kwadratowych, to zaproszenie do domu oferuje komfortowy i funkcjonalny układ, idealny zarówno dla relaksu i rozrywki. Położony na drugim piętrze dobrze utrzymanego budynku, nieruchomość ta zapewnia przyjemny widok i duże naturalne światło. Agios Ioannis jest znany ze swojej przyjaznej atmosferze społeczności i wygodnego dostępu do niezbędnych udogodnień. Mieszkańcy mogą korzystać z lokalnych sklepów, kawiarni i parków, wszystkie w niewielkiej odległości. Obszar jest dobrze połączony, co ułatwia odkrywanie pobliskich atrakcji i cieszyć się życiem. Zbudowany w 2010 roku ten w pełni umeblowany apartament posiada ocenę efektywności energetycznej A, zapewniając niskie koszty energii i zmniejszony ślad węglowy. Jest to idealny wybór zarówno dla kupujących po raz pierwszy jak i inwestorów szukających wysokiej jakości nieruchomości.