Mieszkanie 3 pokoi 144 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,25M
$8,690/m²
;
Data aktualizacji: 6.03.2026

• Adres
    Mahatma Gandi, 12 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,690/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    144 m²

Opis

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny położony jest w samym sercu Limassol i oferuje komfortowe warunki dla życia miejskiego. W odległości spaceru od kompleksu znajduje się cała niezbędna infrastruktura, w tym sklepy, biura i restauracje. Projekt obejmuje przestronne apartamenty jedno- i dwupokojowe, a także trzypokojowy apartament i prywatny taras na dachu. Wszystkie apartamenty posiadają nowoczesny otwarty układ, z przestronnymi obszarami zewnętrznymi, które organicznie poszerzają przestrzeń życiową. Nowoczesna architektura budynku jest uzupełniona eleganckimi szczegółami, które tworzą elegancką fasadę. W środku starannie dobrane materiały wysokiej jakości i wykończenia tworzą spokojną i przyjazną atmosferę, a duże okna wypełniają przestrzeń życia światłem słonecznym. Stylowy projekt pokoi sprawia, że apartament jest miejscem, z którego nie chcesz opuścić. Duże balkony zapewniają dodatkową przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie można odpocząć i cieszyć się łagodnym klimatem śródziemnomorskim. Mieszkańcy kompleksu otrzymują korzyści z obszaru chronionego z wygodnym parkingiem i dodatkowych pomieszczeń do przechowywania. Kompleks znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wybrzeża, zapewniając równowagę między życiem rekreacyjnym i miejskim, co czyni go idealnym miejscem do życia w Limassol.