Penthouse 5 pokojów 169 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,13M
$6,665/m²
;
In CRM: 1149
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $6,665/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    169 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Grand Family Living - 5- Sypialnia Apartament Apartament z pięcioma sypialniami stanowi szczyt życia miejskiego, oferując ekspansywne wnętrza, prywatność i zapierające dech w piersiach widoki. Idealny dla większych rodzin lub tych, którzy po prostu pragną więcej miejsca, łączy wyłączność z wyrafinowanym designem. Projekt i architektura Ta rezydencja wyróżnia się jej skalą i elegancją. Wysokie obszary życia naturalnie płyną do dużych werand, tworząc środowisko pełne światła i otwartości. Plan podłogi zapewnia maksymalną prywatność w sypialniach przy jednoczesnym zachowaniu hojnych wspólnych obszarów dla spotkań rodzinnych. Wnętrza i wykończenia Master suite to prywatny rekolekcje z łazienką, w garderobie, i bezpośredni dostęp do werandy. Cztery dodatkowe sypialnie są wszechstronne i przestronne, przeznaczone dla dzieci, gości lub prywatnych biur. Kuchnia jest showpiess - szczodry rozmiar, wyposażone w wysokiej klasy kabineria, nowoczesne urządzenia i obszerne miejsce pracy. W łazienkach znajdują się wyrafinowane wykończenia, prysznice, podwójne marnotrawstwa i zainspirowani zapa- szczegóły. Styl życia i życie Doświadczenie Ze swoim niezrównanym rozmiarem, eleganckim wykończeniem i doskonałą lokalizacją, apartament z pięcioma sypialniami oferuje styl życia prestiżu, komfortu i wyłączności w sercu Limassol.