Mieszkanie 1 pokój 56 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$373,031
$6,661/m²
;
In CRM: 203077
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $6,661/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż: Nowoczesny apartament jednopokojowy w budowie w prestiżowej dzielnicy Ayios Athanasios. To przytulne zakwaterowanie oferuje 56 m2 powierzchni wewnętrznej i znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Apartament 1 posiada łazienkę i nowoczesny układ, idealny dla jednej osoby lub pary, którzy cenią komfort i styl.

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się wspólnym basenem i w pełni wyposażoną siłownią, która jest świetna do utrzymania zdrowego i aktywnego stylu życia w pobliżu domu. Apartament jest wypełniony naturalnym światłem i oferuje wysokiej jakości wykończenie, tworząc miłą i świeżą atmosferę.

Ayios Athanasios słynie z spokojnej atmosfery i przyjaznej społeczności. Obszar łączy komfort życia z łatwym dostępem do pobliskich szkół, sklepów, kawiarni i transportu publicznego - wszystko jest w pobliżu. Jest to popularny wybór dla tych, którzy szukają spokojnej okolicy bez poświęcania wygody.

Ukończenie tej nieruchomości jest oczekiwane w 2025 roku, co sprawia, że świetna okazja dla kupujących, którzy potrzebują nowoczesnego domu lub dobrej inwestycji. Aby uzyskać więcej informacji lub zobaczyć, skontaktuj się z Purple International Real Estate.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Edukacja
Opieka zdrowotna