Mieszkanie 1 pokój 60 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$86,605
$1,443/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,443/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Opis

Opis przedmiotu: Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum ośrodka wypoczynkowego Sunny Beach, zaledwie kilka minut od morza. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do natychmiastowego poruszania się. Obiekt znajduje się w samym sercu popularnego kurortu Sunny Beach w gminie Nessebar, na pięknym wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Mieszkanie jest jasne, wygodne i praktycznie rozłożone, z przytulnym tarasem, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem morskim. Dzięki centralnej lokalizacji można szybko i wygodnie dotrzeć do plaży, sklepów, restauracji i całej infrastruktury. Apartament znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego nowego budynku (5 pięter) zbudowanego z solidnych murów (cegły) z Ustawą 16 - budynek jest oficjalnie operacyjny, pozwalając na natychmiastowe wykorzystanie lub wynajem. Wyposażenie i osprzęt: Mieszkanie jest w pełni umeblowane i w pełni gotowe. Kuchnia: Wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia i meble, praktyczną powierzchnię roboczą, w tym stół jadalny. Pokój dzienny i sypialnia: Stylowe, funkcjonalne meble, jasna i przytulna atmosfera. Taras: Idealny do relaksu i korzystania ze świeżego powietrza morskiego. Apartament łączy komfort, praktyczność i mo... Lokalizacja: Apartament znajduje się w samym sercu ośrodka wypoczynkowego Sunny Beach, zapewniając maksymalny komfort i łatwy dostęp do wszystkich obiektów. Na plażę: zaledwie kilka minut spacerem. Sklepy, kawiarnie i restauracje: w pobliżu. Transport publiczny: tuż za drzwiami, idealny na wycieczki w obrębie miasta i do sąsiednich miast. Idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku, zakupów, wypoczynku, jak również inwestycji na wynajem letni. Różne: Masz pytania o nieruchomość czy chcesz zaplanować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt z nami za pomocą podanych danych kontaktowych, bez żadnych zobowiązań.