Mieszkanie 1 pokój 74 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$92,588
$1,251/m²
;
Data aktualizacji: 6.05.2026

Cena za m²
    $1,251/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Anita, położony w cichej i wygodnej okolicy w pobliżu morza i infrastruktury lokalnej. Apartament ma powierzchnię 73,5 m ² i oferuje komfortowy układ odpowiedni zarówno na pobyty wakacyjne, jak i na stałe. Obiekt obejmuje salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię, łazienkę i balkon. Mieszkanie jest jasne i przestronne, tworząc przyjemną atmosferę do relaksu nad morzem. Kompleks oferuje dobrze utrzymane otoczenie i jest w pobliżu sklepów, restauracji i opcji rozrywki. Apartament ten stanowi doskonałą okazję - zarówno do użytku osobistego i jako inwestycja na wynajem. Szczegóły dotyczące własności: Typ: Dwupokojowe mieszkanie Kompleks: Anita Powierzchnia całkowita: 73,5 m ² Wyposażenie i osprzęt: Przedstawiamy jasny dwupokojowy apartament w popularnym kompleksie Anita w Sunny Beach w Bułgarii. Obiekt zachwyca się praktycznym układem i wysokiej jakości umeblowaniem, co czyni go idealnym miejscem na pobyty wakacyjne lub stały komfort życia. 🏡 Obszar mieszkalny Wejście z szafą na ubrania i buty Salon z: Kumy Stół do kawy Sideboard Stół jadalny z krzesłami Kuchnia wyposażona w: Lodówka Piekarnik Kolorado Pralka 🛏️ Sypialnia Oddzielna sypialnia z: Łóżko podwójne Stojaki nocne Szafa 🚿 Łazienka Łazienka zaprojektowana jako prysznic Nowoczesne urządzenia sanitarne 🌴 Balkon Słoneczny balkon dla relaksujących godzin nad morzem Mieszkanie jest jasne, przestronne i tworzy przyjemną atmosferę na spokojne dni w Sunny Beach. Idealny do użytku osobistego lub jako wysoce dochodowy nieruchomości wakacyjnej. Lokalizacja: Kompleks Anita znajduje się w Sunny Beach, jednym z najbardziej znanych i popularnych miejsc wakacyjnych na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Obiekt położony jest w cichej, ale centralnej lokalizacji, oferując idealne połączenie relaksu i bliskości wszystkich niezbędnych udogodnień. 🌊 Blisko plaży Piękna piaszczysta plaża znajduje się zaledwie kilka minut spacerem i zaprasza do spędzenia zrelaksowanych dni nad morzem, angażować się w sporty wodne lub spacery wzdłuż wybrzeża. 🛍️ Infrastruktura W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: Supermarkety, piekarnie i sklepy dla codziennych potrzeb Restauracje, kawiarnie i bary z kuchni lokalnej i międzynarodowej Możliwości wypoczynku i rozrywki, w tym sporty wodne, kluby i place zabaw 🏖️ Transport Linki Dobre połączenia z transportem publicznym i taksówką Pobliskie Stare Miasto Nessebar (Światowe Dziedzictwo UNESCO) i inne atrakcje turystyczne są również łatwo dostępne. Burgas International Lotnisko jest oddalone o około 30 km i zapewnia łatwe możliwości przyjazdu i wyjazdu. 🌿 Otoczenia Lokalizacja kompleksu łączy spokój, zielone otoczenie i śródziemnomorski blask. Idealny na wakacje, stałe miejsce zamieszkania lub rentowną inwestycję na wynajem. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości czy chcesz zaplanować oglądanie? Zapraszamy do kontaktu bez obowiązku za pomocą podanych danych kontaktowych.