Dom 67 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$129,948
$1,942/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Rok realizacji
    1947
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 700 m²

Opis

Dzia? ka 27 akrów w centrum Mińska + dom

❤️ Unikalna oferta - 27 akrów w centrum Mińska (15 akrów PNV + 12,5 akrów dla ogrodnictwa) z malowniczą płaską działką, komunikacją (gaz, woda, elektryczność), domkiem dziennym, garażem i szopą - idealną bazą do budowania wymarzonego domu w stolicy.

Adres: Mińsk, Przewód Smorgovsky

- Na stronie jest dom log, silny i niezawodny, które mogą być wykorzystane do odbudowy lub rozbiórki do budowy nowego nowoczesnego domku - wybór jest twój!
- Dom nie jest na liście wyburzeń, co pozwala na zakup, budowę i rejestrację bez ograniczeń. Wszystkie kluczowe komunikaty zostały już dostarczone na miejsce: ogrzewanie gazowe (główny gaz jest rzadkością dla takich miejsc!), centralne dostawy wody i energii elektrycznej.
- Na działce znajduje się także garaż na samochód i stodoła na potrzeby gospodarstw domowych. Jest to doskonała baza do realizacji wszelkich projektów budowlanych - od odbudowy istniejącego domu do budowy nowoczesnego domku lub kamienicy.

- działki o łącznej powierzchni 27 akrów: 15 akrów PNV (odziedziczone przez całe życie) + 12,5 akra dla ogrodnictwa - ogromna przestrzeń do wdrażania wszelkich pomysłów! Plac jest malowniczy, płaski, całkowicie ogrodzony ogrodzeniem, dużo zieleni - idealny do tworzenia krajobrazu, ogród, obszar rekreacyjny z altanką, basen, plac zabaw, a nawet budowa kilku obiektów.