Dom wolnostojący 384 m² Jezioro, Białoruś

Jezioro, Białoruś, Azierski sielski Saviet
$215,000
$560/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    ulica Centralna, 55

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    384 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    990 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Altana

Opis

Przestronny domek 383.8 m2 dla dużej rodziny w ag. Jezioro

❤️Duży przytulny dom w malowniczym miejscu zaledwie 25 km od Moscow Ring Road jest doskonałą opcją dla tych, którzy marzą o przestronnym wiejskim życiu w pobliżu przyrody, jeziora i całej niezbędnej infrastruktury.

Adres: Tak. Jezioro, kierunek slutsk
Tylko 25 km od Moskwy

- Główną zaletą tego domu jest jego przestrzeń i funkcjonalność.
To naprawdę duży dom dla dużej rodziny, gdzie każdy ma własne miejsce na odpoczynek, pracę i przestrzeń osobistą.

- Powierzchnia budynku wynosi 383.8 m2, powierzchnia pomieszczeń dziennych 340 m2, powierzchnia mieszkalna 226.9 m2.
Dom ma 4 poziomy:
• dwa pełne piętra;
• Podłoga poddasza;
• przestronna piwnica.

Rozwiązanie to pozwala wygodnie podzielić przestrzeń na obszary mieszkalne, biura, pokoje gier, garderoby, siłownię lub kino domowe.

- Dom posiada 11 pokoi - idealne dla dużej rodziny, kilka pokoleń lub tych, którzy kochają przestrzeń i komfort.

- Dom został zbudowany w 2014 roku, zbudowany jakościowo i niezawodnie: