87 m² Mołodeczno, Białoruś

Białoruś, Mołodeczno
$75,000
$858/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Sviatajanskaja vulica, 40

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1991
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    786 m²

Opis

Pół ceglanego domu w Molodechno

❤️Na sprzedaż jest przytulna połowa dwupoziomowego bloku domu, wyłożone cegłą, o powierzchni 87.4 m2 na działce prawie 8 akrów w doskonałej okolicy Molodechno, w pobliżu parku Komsomolsky - jest to idealne połączenie własnego domu z oddzielnym podwórzu i wszystkie udogodnienia mieszkania miasta!

Adres: Dobra robota, ulica Svyatoyanskaya.

Dom jest wyjątkowo ciepły i przemyślany na najmniejszy szczegół: dwa poziomy i cztery salony dają przestrzeń dla dużej rodziny, pozwalając każdemu mieć własną przestrzeń osobistą.

Ogrzewanie jest rozważane przez sumienie - kocioł gazowy i kolumna zapewniają ciepło i ciepłą wodę przez cały rok, a dodatkowy kocioł na paliwo stałe będzie rezerwową opcją lub pomoże zaoszczędzić na zimno. Zainstalowane liczniki gazu, wody i energii elektrycznej - pełna kontrola kosztów.

Połączona telewizja kablowa i Internet - nowoczesna komunikacja dla komfortowego życia.

- Wewnątrz dobrej jakości naprawy: w pomieszczeniach dziennych leżał ciepły laminat, w łazience i w kuchni praktyczne płytki.

Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, nowoczesną kanalizację i kanalizację lokalną, a centralna kanalizacja już przechodzi wzdłuż ulicy - można się połączyć, jeśli chcesz.