Tanie Nieruchomości mieszkalne na Sprzedaż w Southern Albania, Albania strona 2

;
325 obiektów total found
Kawalerka 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 43 m²
🌇🏡 BADANIE SPRZEDAŻY W LUNGOMARE, VLORA📍 Niedaleko Bar Taushani🏷 Cena: 85000 euro / Ogółem📍 …
$100,823
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 5/6
✅ Cena: 1050 euro / m2 - 92,505 euro ✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore ✅ Powierzchnia całkowita: …
$107,548
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
International Property AlertInternational Property Alert
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 78 m²
Piętro 5
🏡 2 + 1 + 2 APARTAMENT DLA SPRZEDAŻY W POŁUDNIU POLICJI VLORA.💰 CENA: 107,999 EURO📐 Powierzc…
$125,231
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: "Dhimiter Konomi" Street, Cold Water, Vlore✅ Powierzchnia…
$123,602
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
Piętro 1
🆕🏡 1 + 1 APARTAMENT DLA SPRZEDAŻY W DOKONANIU SZKOŁA "ALI DEMI", VLORA.💸 Cena: 102,000 EUR /…
$119,792
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 2
⛪🏡 1+1 APARTMENT FOR SALE NEAR THE ORTHODOX CHURCH, VLORA. 💶 Sale price: 1500 Euro/ m2 (N…
$109,931
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1600 euro / m2 (116000 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 72…
$135,919
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
✅ Cena: 2000 euro / m2 - 118000 euro✅ Lokalizacja: Uje i Ftohte, Vlore✅ Powierzchnia całkowi…
$137,294
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 2
✅ Cena: 1600 euro / m2 (124,960 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 7…
$146,417
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 3
✅ Cena: 85000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia apartamentu: 70 m2✅ Powierzchni…
$102,133
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 56 m²
Piętro 4/6
Apartament 1 + 1 na sprzedaż - Zimna wodaSzczegóły apartamentu:Piętro: 5Typologia: 1 + 1 Moż…
$144,478
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 4 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 115 m²
Piętro 2
🏡🌊 3 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W ORIKUM, VLORA.💰 Cena: 1200 €/ m2📐 OBSZAR NADZORU:• Powierzch…
$1,405
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 84 m²
Piętro 2/14
Luksusowy apartament na sprzedaż w Vlora Marina – najlepsza inwestycja w Albanii. Vlora Mari…
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1400 euro / M2 (98.000 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 70…
$113,366
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Piętro 5
✅ Cena: 115,000 Euro✅ Lokalizacja: Rr. "Aulona", Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 85.2…
$135,460
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 9
APARTAMENT 1+1 NA SPRZEDAŻ WE VLORË Mieszkanie znajduje się w pobliżu bulwaru, w dobrze roz…
$140,456
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 116 m²
Piętro 4
🌇🏡 APARTAMENT SPRZEDAŻY 2 + 1 + 2 Blisko "Ismail QEMALI" UNIVERSITY, VLORA.💰 Cena: 2300 EUR …
$2,695
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
✅ Cena: 1400 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 72m2✅ Powierzchnia apartamentu: 61.1m2✅ Powi…
$117,217
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Penthouse 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Penthouse 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
Piętro 12
✅ Cena: 2500 EUR / m2 powierzchnia apartamentu, ½ cena werandy✅ Lokalizacja: Lungomare, Vlor…
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 43 m²
✅ Cena: 90,000 Euro✅ Lokalizacja: Blisko Diplomat, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 43m2✅ Powi…
$106,101
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Tragjas, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tragjas, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 4
✅ Cena: 1650 Euro / m2 - 125,400 Euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 76m2Obszar,…
$149,975
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 110 m²
Piętro 10
🔑🏡 1+1 APARTMENT FOR SALE IN TRANSBALKA, VLORA. 📍 Near the Former Vola Fuel 🏷 Price: 115…
$132,878
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Orikum, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 43 m²
✅ Cena: 1050 euro / M2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 43.07m2✅ Powierz…
$55,806
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 2
🔑🏡 APARTAMENT STATKU 2 + 1 TE SHTEPIA E OFICEVE, VLOROM🏷 Çmimi: 93.000 EUR / ogółem📐 Sipërfa…
$108,708
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 6 pokojów w Moskopole, Albania
Mieszkanie 6 pokojów
Moskopole, Albania