Dom 258 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$253,454
$982/m²
;
In CRM: 2212
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    258 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    343 m²

Opis

Dwupiętrowy prywatny dom położony w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Vlora. Obiekt o łącznej powierzchni 258 m ² i powierzchni 343 m ² oferuje prywatność i elastyczność dla przyszłych aktualizacji. Na pierwszym piętrze znajduje się układ open- plan, gotowy do indywidualnego projektowania lub użytku biznesowego. Drugie piętro jest w pełni umeblowane i gotowe do przeprowadzki, z dwoma sypialniami, dwiema łazienkami, dużym salonem z kuchnią, przestronnym korytarzem i balkonem biegnącym wzdłuż obrzeża domu. Istnieje również możliwość zbudowania dodatkowego piętra, dzięki czemu nieruchomość ta nadaje się zarówno do życia, jak i do długoterminowych inwestycji. Niezawodny dom w spokojnej okolicy - gdzie przestrzeń, funkcje i możliwości się łączą.