Mieszkanie 1 pokój 58 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$176,852
$3,049/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $3,049/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Informacje handlowe

  • Cena stała

Opis

1 + 1 apartament o powierzchni 58 m ², położony na ulicy "Rrota e Kuqe", Durrës, na pierwszej linii nad morzem. Położony na 5 piętrze bez windy, oferuje piękny bezpośredni widok na morze. Nadaje się zarówno na wakacje i jako długoterminowa inwestycja, ten apartament łączy komfort ze strategiczną lokalizacją w pobliżu plaży. Cena: 150 000 euro.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?