Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$198,472
$3,101/m²
;
In CRM: 3399
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.08.2025

• Adres
    Rruga e Barrikadave, 19 Fruit Juice

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,101/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Opis

✅ Cena: 170.000 euro
✅ Położenie: Barricade Street, naprzeciwko Prizren League School.
✅ Powierzchnia apartamentu: 64,2 m2
Apartament znajduje się w jednym z najbardziej popularnych obszarów Tirana, obszar, który szybko się rozwija i oferuje wiele możliwości życia. Obszar znany jest z nowoczesnej infrastruktury, z szerokimi drogami i szybkich połączeń z centrum miasta i innych regionów Tirana. Oferuje łatwy dostęp do transportu publicznego, a także bliskość rynków, sklepów, szkół i innych usług niezbędnych do życia. Apartament ten jest doskonałą okazją dla tych, którzy szukają cichego środowiska, ale również bardzo związane z miejskich działalności miasta.
Organizacja wewnętrzna:
✅ Salon + Kuchnia
✅ 1 Sypialnia
✅ 1 toaleta
✅ 1 Balkon
Inne informacje:
✅ 2. piętro