Multilevel apartments 2 bedrooms 112 m² Sveti Vlas, Bulgaria

Sveti Vlas, Bulgaria
$319,790
VAT
$2,855/m²
;
Last update: 21/05/2026

Price per m²
    $2,855/m²
  • Floor
    Floor
    6
  • Rooms
    Rooms
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    112 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2014
  • Number of floors
    Number of floors
    7