Dom 4 pokoi 203 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$769,482
$3,791/m²
;
Data aktualizacji: 19.01.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    203 m²

Opis

Ten starannie zaprojektowany dom z 4 sypialniami oferuje wygodną rodzinę mieszkającą we współczesnych wnętrzach i funkcjonalny układ. W domu oferuje open- plan życia i jadalni, dobrze wielkości sypialnie i obfite naturalne światło w całym.
Położony w spokojnej, ekologicznie inspirowanej społeczności, mieszkańcy korzystają z dostępu do parków krajobrazowych, funkcji wodnych, wellness i fitness, tory rowerowe i przestrzenie społeczne. Dzięki wygodnej łączności z głównymi drogami i kluczowymi miejscami docelowymi, ten dom jest idealny zarówno dla użytkowników końcowych, jak i inwestorów.
Szczegóły klucza:
4 sypialnie
5 łazienki
Dobrze zaplanowane przestrzenie mieszkalne
Idealny do życia rodzinnego lub inwestycji
Praktyczny i stylowy dom przeznaczony do nowoczesnego stylu życia.