Mieszkanie 91 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$123,300
$1,355/m²
;
In CRM: 35898
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,355/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    70 m²

Opis

35898 Przestronny apartament w kompleksie mieszkalnym "Space on the Dacha", 13th station of the Fontana. Jest to wyjątkowa oferta dla tych, którzy doceniają komfort życia w mieście i atmosferę własnego domu. Powierzchnia apartamentu 91 m2 może być planowane jako duży dwupokojowy lub funkcjonalny pokój trzyosobowy. Specjalną zaletą jest własne patio, gdzie można wyposażyć przytulny dziedziniec dla relaksu. Odpowiedni układ, duże okna panoramiczne i oświetlenie południowe wypełniają przestrzeń światłem i poczuciem komfortu. Dom wyposażony jest w autonomiczne systemy, podziemny parking i miejsca parkingowe dla gości. Tutaj można uzyskać wszystkie zalety nowoczesnego kompleksu mieszkalnego, zachowując atmosferę prywatności i wolności.