Mieszkanie 76 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$119,000
$1,566/m²
;
In CRM: 38228
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,566/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    34 m²

Opis

38228 Przestronny apartament w kompleksie mieszkalnym Prochorovsky dzielnicy. Powierzchnia apartamentu wynosi 76,2 m2, mieszkanie letniskowe - 33,5 m2, kuchnia - 12,6 m2. Wygodny układ pozwala wygodnie zorganizować przestrzeń do życia. Istnieje loggia z panoramicznymi oknami, więc apartament ma dużo naturalnego światła i przyjemny widok z okien. Kompleks z zamkniętym i okrągły-zegar chroniony obszar, dostęp jest zapewniony tylko dla mieszkańców. Dom posiada windy, media są rejestrowane przez indywidualne metry. Wygodne położenie i nowoczesny format kompleksu tworzą komfortowe warunki do życia.