Mieszkanie 2 pokoi 55 m² Akarca Koyu, Turcja

Avanos, Akarca Koyu, Turcja
$81,177
$1,476/m²
;
In CRM: 2727
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.11.2024

Cena za m²
    $1,476/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Co dostajesz: Apartament z sypialnią w nowym domu z centralnej lokalizacji w dzielnicy Mahmutlar. Apartament znajduje się w jednym z najbardziej popularnych obszarów Alanya - Mahmutlar, który słynie z rozwiniętej infrastruktury i bliskości morza. Odległość od plaży wynosi tylko 800 metrów - można cieszyć się morzem i słońcem o każdej porze roku. W pobliżu: Mahmutlar dzielnicy oferuje szeroki wybór supermarketów, kawiarni, restauracji, aptek i banków, które znajdują się w odległości spaceru od kompleksu. Istnieją również przystanki transportu publicznego w pobliżu, co sprawia, że łatwo dotrzeć do centrum Alanya i innych obszarów. Co jest w kompleksie: Kompleks zapewnia wysokiej klasy infrastrukturę dla komfortowego życia: odkryty i kryty basen, sala fitness, sauna i przytulne obszary rekreacyjne. Na terytorium znajduje się generator, jak również kamelia dla spokojnej rozrywki na świeżym powietrzu. Wewnątrz: Przestronne i jasne 1 + 1 apartament o łącznej powierzchni 55 m2 (40 m2 - powierzchni czystej), położony na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w idealnym stanie - budynek został zamówiony zaledwie rok temu. Apartament posiada jeden pokój, kuchnię, łazienkę i przytulny balkon. Mieszkanie jest w pełni gotowe do aranżacji do smaku i jest już wyposażone w klimatyzację. Kto mógłby być zainteresowany: Apartament ten będzie doskonałą opcją dla tych, którzy szukają wygodnego miejsca na relaks nad morzem lub chcą zainwestować w nieruchomości z dobrym potencjałem wynajmu. Idealny dla tych, którzy cenią wygodne położenie, nowoczesne warunki i dostęp do infrastruktury.