Dom 3 pokoi Pong, Tajlandia

Tajlandia
$111,183
$646/m²
;
In CRM: 1111930
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    172 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    172 m²

Opis

Semi- Oddzielony Dom na sprzedaż East Pattaya

Ten dobrze utrzymany, częściowo oddzielony dom znajduje się w East Pattaya, jednym z najbardziej popularnych stref mieszkalnych miasta znanych z jego spokojnej atmosfery i wygodny dostęp do codziennych udogodnień. Nieruchomość znajduje się na 43 m2 ziemi i jest w pełni urządzony, gotowy do wprowadzenia.

Dom znajduje się w bezpiecznej społeczności mieszkalnej z całodobowym bezpieczeństwem, zapewniając prywatność i spokój umysłu.

Opłata wspólna 350 THB miesięcznie

Szczegóły dotyczące własności
3 sypialnie
2 łazienki
1 pokój dzienny
1 kuchnia

Wnętrze posiada połączenie wbudowanych i luźnych mebli, ułożone w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej i komfortu dla życia rodzinnego.

Zawarte z własnością
3 klimatyzatory
Piec elektryczny, okap kuchenny i zlewozmywak
1 łóżko (rozmiar 6 stóp)
2 łóżka (rozmiar 5 stóp)
3 zestawy szaf i garderoby
Zasłony zainstalowane w całym domu
Rozszerzone dachy z boku i z tyłu domu

East Pattaya oferuje wygodną łączność z Sukhumvit Road, Central Pattaya, lokalnych rynków, szkół i centrów handlowych. Ze względu na zrównoważony zestaw dostępności, przystępności cenowej i środowiska wspólnotowego obszar ten nadal odczuwa wysokie zapotrzebowanie na mieszkania.

Ta nieruchomość jest idealna dla kupujących poszukujących w pełni umeblowany dom w East Pattaya z niskich miesięcznych kosztów utrzymania i silną długoterminową wartość.

https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374