Willa 4 pokoi 336 m² Ban Nai Trok, Tajlandia

Ban Nai Trok, Tajlandia, Chalong
$480,020
$1,429/m²
;
Data aktualizacji: 28.11.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    336 m²

Opis

Mutti Family Villas, PhuketMutti Family Villas jest luksusowym kompleksem bilardowym willi znajduje się w centralnej dzielnicy Chalong Phuket, oferując resort-klasy udogodnienia i nagradzany za masterplan doskonałości. Rozwój składa się tylko z 37 willi na 15 rai ziemi, promowanie niskiej gęstości, wysokiej prywatności środowiska. Mieszkańcy korzystają z przestronnych wnętrz i indywidualnie urządzone z trzech do pięciu sypialni, każda willa z prywatnym basenem, jacuzzi, ogród krajobrazowy i zadaszony parking. Wille wyposażone są w zaawansowane funkcje konstrukcyjne, w tym okna z podwójną szybą, dźwiękoszczelność, inteligentna automatyzacja domu i kontrola klimatu przeznaczone do życia tropikalnego. Kompleks jest wykonany zarówno dla komfortu rodziny i żywej rekreacji. Obiekt zajmuje czterdzieści procent majątku i obejmuje dwunastometrowy basen oraz oddzielny basen dla dzieci, saunę fińską, łaźnię lodową, wielosportowy kort, zewnętrzne strefy fitness, place zabaw z trampolinami, klub z kawiarnią, bilard i bibliotekę oraz dedykowany park dla zwierząt domowych. Dodatkowe udogodnienia wyposażone są w minimarket, gospodarstwa świeże produkty i app-based concierge zarządzania, wszystkie prowadzone przez doświadczonego zespołu na miejscu. Lokalizacja oferuje codziennie transfer do międzynarodowych szkół, głównych centrów handlowych i dobrze znanych plaż w ciągu pięciu do dwudziestu minut. Zabezpieczenia obejmują w pełni strzeżone osiedle, dwudziesto- czterogodzinne straże, podwójne systemy kamer obwodowych i regularne patrole. Strefy zabaw dla dzieci przeznaczone są dla bezpieczeństwa i przyjemności, a chodniki bez samochodów pozwalają na niepokojącą działalność na zewnątrz. Doświadczony zespół deweloperów i dedykowane zarządzanie wzmacniają stabilność i jakość usług. Mutti Family Villas wyróżnia się jako jedyny projekt Phuket basen willi z prawdziwym ośrodkiem wypoczynkowym, oferując mieszankę luksusu, zaawansowanych technologii i naturalnego spokoju w pobliżu szkół, sklepów i plaż.