Mieszkanie 4 pokoi 330 m² Thalang, Tajlandia

Tajlandia
$917,389
$2,780/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    Mao Khao Soi 4

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,780/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    330 m²

Opis

MAI6382

Luksusowa willa znajduje się na terytorium pięciogwiazdkowego hotelu, na wybrzeżu morza Andaman. A także jest na plaży Mai Khao i został niedawno odnowiony.

Właściciele mogą korzystać ze wszystkich przywilejów hotelowych, takich jak:

  • SPA
  • aquapark
  • restauracja
  • duży wspólny basen

Lokalizacja:

Willa znajduje się na plaży Mai Khao. To najdłuższa plaża na wyspie. Obszar ten dopiero zaczyna się rozwijać, ale już istnieje wiele supermarketów, restauracji z różnych kuchni i klubów plażowych.

  • Odległość od lotniska - 5 minut.
  • Odległość od klubu golfowego - 5 minut.
  • Odległość do Mai Khao Beach - 1 minuta.
  • Odległość od centrum handlowego Central Festival - 30 minut.

Prezentowana willa to luksusowa rezydencja o powierzchni 330 m2. Tutaj na dwóch piętrach, są cztery przestronne sypialnie, trzy łazienki. Przytulny salon z jadalnią i w pełni wyposażona kuchnia. Na drugim piętrze znajduje się taras z leżakami, mały bar i grill. Na niższym poziomie znajduje się basen z miejscem relaksu. Całe terytorium otoczone jest zielonym ogrodem, dzięki czemu pobyt będzie jak najbardziej komfortowy. Jedną z głównych zalet tej willi w Phuket jest jej bliskość do morza, i zawsze można cieszyć się przyjemnym chłodem morza.