Mieszkanie 4 pokoi 369 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$865,542
$2,346/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $2,346/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    369 m²

Opis

TAL21970

Posiadając nieodparty urok wiejskich mieszkań, czerpiąc inspirację z mądrości azjatyckiego wzornictwa. Przywiązany do nowoczesnego życia, projekt ten bezproblemowo integruje piękno natury w celu pielęgnowania radości, zapewniając każdy zakątek domu promieniuje komfort i dostępność, pobudzając szczęście poprzez dążenie do prawdziwej namiętności.

Prostota jest Elegancja: Channeling esencji japońskiego wzornictwa

W naszej interpretacji japońskiej architektury zagłębiamy się w urzekający urok prostoty, obejmując etos "mniej znaczy więcej". Odsłanianie charakterystycznego uroku i piękna nieodłącznie związanych z prostotą, czerpiemy inspirację z japońskich zasad projektowania, gdzie zawiłe szczegóły są sztucznie ukryte. Ta filozofia staje się siłą przewodnią naszego projektu.

"Przebudzenie zachwycające doznania z dotykiem natury"

Poczucie natury wykracza poza estetykę wizualną, angażując wiele zmysłów - wzrok, słuch, zapach i dotyk. Popiera stopniowe i trwałe połączenie z architekturą, która uchwyci delikatną, ale potężną esencję natury. Każdy dotyk wywołuje zachwycające uczucie, tworząc zanurzające doświadczenie, które celebruje harmonijną relację między naszym otoczeniem a naszymi zmysłami.